Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Rolovaná potahovací hmota světle růžová 430g

bez lepku bez lepku
kosher kosher
halal halal
Rolovaná potahovací hmota je připravena k okamžitému použití. Světle růžová barva. Balení 430 g.
Není skladem

251 Kč
58.4 Kč / 100g
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Rolovaná potahovací hmota od FunCakes je nejjednodušší způsob, jak zakrýt dort. Je již rozválená a lze ji přímo použít. Stejně jako všechny ostatní fondány FunCakes má vanilkovou příchuť. Je k dispozici v mnoha barvách. Lze použít k zakrytí dortu o průměru 15 - 20 cm o výšce 10 cm nebo dortu o průměru 20 - 25 cm o výšce 7,5 cm. Kromě toho lze použít k ozdobení košíčků, sušenek a dalších.

Použití produktu

Vyjměte hmotu z obalu a opatrně ji rozviňte. Zatáhněte za oba okraje bílé fólie, aby byla rovná. Dort potřete tenkou vrstvou máslového krému. Disk s cukrovou pastou položte bílou fólií nahoru, opatrně přes dort. Odstraňte fólii a fondán na dortu jemně uhlaďte. Odřízněte přebytečný fondán a ozdobte dort.

Hmotnost

Balení obsahuje: 430 g

Složení produktu

cukr (77%), glukózový sirup, rostlinný tuk (palmové jádro, palmový), zvlhčovadlo: E422, E1103, zahušťovadlo: E413, E415, emulgátor: E471, přírodní aroma, barvivo: E120

Alergeny skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1679 kJ
Energetická hodnota kcal 401,2 kcal
Tuky 5,3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 3,7 g
Sacharidy 88,0 g
    - z toho cukry 85,7 g
Bílkoviny 0,0 g
Sůl 0,0 g

Země původu

Holandsko

Další informace

Barva světle růžová
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Růžová potahovací hmota
Potahovací hmota 0,5 kg
Rolovaný fondán
Výrobce FunCakes
EAN 8720143515255
Kód produktu F20715

Recenze

100 %
Moje první zkušenost – a jsem nadšená.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potahovací hmota růžová - 250g

Růžová potahovací hmota Odense. Balení 250 g.

108 Kč
43.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Baby Pink Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0162 dortis

Růžová potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota růžová 250g

Potahovací hmota růžová. Balení 250 g.

89 Kč
35.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota třpytivá růžová 250g

Potahovací hmota třpytivá růžová od FunCakes. Balení 250 g.

142 Kč

Skladem > 10 ks